Onás

Naša spoločnosť a jej historicky predchodca disponuje dlhoročnými skúsenosťami s prevádzkovaním dopravy v segmente zameranom na Slovákov pracujucich v krajinách ako sú Rakúsko, Nemecko, Benelux. Dlhe roky zabezpecujeme pravidelny transfer nielen pre opatrovatelky a zdravotne sestry, ktore prepravujeme z miesta bydliska do miesta ich pracoviska v zahranici.

Sme pravidelnou linkou zo SLovenska do Rakuska, Nemecka a statov Beneluxu, pri com sa snazime o zachovanie puncu kvality v ramci nasich sluzieb formou stalej obmeny vozoveho parku, s vodičmi, ktorí sú profesionáli s dlhoročnou skúsenosťou. Našich zákazníkov si vážime, a preto sa starame o ich maximalnu bezpecnost, a to nielen bezpecnymi vozidlami podliehajucimi stalej kontrole, ale aj vodicmi, ktori disponuju povoleniami na vykon tejto profesie. Poistenie posadky je samozrejmostou. Jazdíme od nedele do piatku každý deň podvečer z východného Slovenska a v utorok aj ráno zo Slovenska na poobedne/večerné striedanie. Zabezpečujeme taktiež individuálne prepravy podľa želania zákazníkov a tiež transfer osob na letiská Budapešť, Bratislava, Debrecen, Rzeszów, Poprad.

Vždy načas

Dbáme na to, aby naši klienti docestovali vždy na čas. Preto, naši vodiči prichádzajú na miesto určenia vždy v 15 min. predstihu.

 

Komfort

Pohodlie pre klienta a kvalita cestovania je u nás samozrejmosťou. Naše autá sú plne klimatizované. Máme stále nové vozidlá a neustále obmieňame náš vozový park.

 

Bezpečnosť

Naši cestujúci dôjdu do cieľa bezpečne. Naši vodiči sú školení na bezpečnú jazdu a zvládanie nebezpečných situácii na ceste.

 

 

Pokiaľ máte otázky, radi Vám ich zodpovieme aj prostredníctvom našej e-mailovej adresy. Neváhajte a napíšte nám! Budeme reagovať hneď ako to bude možné!

 

Prípadne nás oslovte na našej Facebook stránke

 

 

 

HERMES Agency s.r.o.

Pri mlyne 20, 070 01 Michalovce
IČO: 48 227 722

Spoločnosť zapísaná v O.R.
Vložka číslo: 46471/V

 

 

Kontaktuj nás

Sprostredkovanie práce: +421 948 091 617
Preprava osôb: +421 907 316 002
Požičovňa áut: +421 948 553 400
E-mail: hermesagency1@gmail.com

 

 

HERMES Agency s.r.o.

Pri mlyne 20, 070 01 Michalovce
Slovakia

NAVIGOVAŤ